Rescue-Line

Uz smanjen broj natjecatelja na više lokacija i uz ograničenje istovremenog broja prisutnih, odradili smo Robocup Zagreb 2021. Ovo natjecanje se trebalo održati u prosincu prošle godine, ali je odgođeno zbog nepovoljne epidemiološke situacije i potresa. Prijave za ovaj RoboCup Junior odrađene su već u prosincu 2020. ali se zbog loše epidemiološke situacije natjecanje nije održalo. I tako smo se našli u vremenskom tjesnacu, jer je odbor za provedbu svjetskog RoboCup natjecanja zahtijevao u svibnju konačnu listu sudionika koji su se plasirali iz nacionalnih natjecanja pa se više nije moglo čekati.

Prijavljeno je bilo 35 ekipa u 6 različitih kategorija, ali sve prijavljene ekipe nisu pristupile natjecanju jer se zbog malo održanih radionica kroz ovu školsku godinu nisu spremili za natjecanje.

Rezultati s natjecanja:

■ KATEGORIJA Rescue Maze

  1. mjesto – ekipa MIOC CRO team
    Antonio Dijanić, Dora Dijanić, Juraj Kolarić i Ivan Dijanić
    Mentor: Željko Krnjajić
  2. mjesto – ekipa Robo craft
    Gregor Klarić i David Pongrac
    Mentor: Marko Pongrac
  3. mjesto – ekipa Mamine maze
    Jakov Džijan, Goran Vukmanović i Ivan Matošević
    Mentor: Ivica Kolarić

■ KATEGORIJA Rescue Maze Primary

  1. mjesto – ekipa Robo craft
    Gregor Klarić i David Pongrac
    Mentor: Marko Pongrac

■ KATEGORIJA Rescue Line

  1. mjesto – ekipa Plastic Faantastic
    Borut Patčev i Jakov Džijan
    Mentor: Filip Patčev
  2. mjesto – ekipa Robo Otočac
    Ivica Banić i Marko Orešković
    Mentor: Igor Naprta
  3. mjesto – ekipa Robofreak
    Marin Rođak i Luka Kolarić
    Mentor: Ivica Kolarić

■ KATEGORIJA Rescue Line Primary

  1. mjesto – ekipa Robofrak
    Marin Rođak i Luka Kolarić
    Mentor: Ivica Kolarić
  2. mjesto – ekipa NLO Rescue
    Jan Ridzak i Sven Ridzak
    Mentor: Tomislav Ridzak
  3. mjesto – ekipa BAD Robot
    Jakov Crnički i Maksim Tušek
    Mentor: Ivica Kolarić

■ KATEGORIJA Rescue Simulation

  1. mjesto – ekipa Ford RS CRO team
    Jerko Ćubić i Ivan Dijanić
    Mentor: Jelka Hrnjić
  2. mjesto – ekipa Audi RS CRO team
    Dora Dijanić i Antonio Dijanić
    Mentor: Jelka Hrnjić
  3. mjesto – ekipa Vatreni picek
    Luka Cundeković i Nika Cundeković
    Mentor: Vladimir Cundeković

■ KATEGORIJA Soccer Light Weight

  1. mjesto – ekipa Povuci mjedvjeda
    Juraj Kolarić, Borna Svržnjak i Ivan Matošević
    Mentor: Ivan Kolarić
  2. mjesto – ekipa Bazinga
    Fran Plevko, Jerko Ćubić, Goran Vukmanović i Borut Patčev
    Mentor : Ivica Kolarić
  3. mjesto – ekipa Plavi
    Patrik Kralj i Nikola Handabaka
    Mentor: Dalija Milić Kralj

■ KATEGORIJA On Stage

  1. mjesto – ekipa Foranke
    Sara Emuši Benjak i Antea MIhovilčević
    Mentor: Katija Barbić
  2. mjesto – ekipa Mali bageri
    Arsen Kojdić, Ian Anić, Ema Tomić i Marija Lena Pavišić
    Mentor: Lucija Špacal
  3. mjesto – ekipa Girl Power
    Klara Klapež, Frančeska Kusanović, Zara Jakšić i Eva Jakšić
    Mentor: Ana Bodlović

Kategorija Soccer Open nije održana jer nije bilo zadovoljeno pravilo o održavanju natjecanja ako su min. 3 prijavljene ekipe po kategoriji.

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •