Nakon pet održanih kola priveli smo Robotičku simulacijsku ligu (skraćeno ROSIL) kraju. Ocjenjivanje se ponešto odužilo, ali imajte na umu da su sudci morali pokrenuti i ocijeniti simulaciju svakog od preko 100 sudionika u svim kolima. I konačno su rezultati pred nama!

Tablica ukupnog poretka sa svim kolima nalazi se na linku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wQxNQevO8_-lcct_4X6X6jZN7hWZYNMgMFqxgZYgtkY/edit#gid=1327686765

Po kategorijama najbolji su bili:

BROJ OSTVARENIH ZADATAKA

  1. mjesto: Ivano Tabak – nagrada: Raspberry Pi 4B s ispravljačem i microSD karticom
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  2. mjesto: Josip Šupe – nagrada: Raspberry Pi 3B s ispravljačem i microSD karticom
    (Informatički klub “VEL_IK”, mentor Jurica Levak)
  3. mjesto: Nikola Jurišić – nagrada: Raspberry Pi 3A s ispravljačem i microSD karticom
    (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)

PROGRAMSKO RJEŠENJE ZADATAKA

  • Nikola Jurišićnagrada: CRODUINO set za početnike – donacija e-radionica (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Antonio Burić – nagrada: CRODUINO set za početnike
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Marino Žaja – nagrada: CRODUINO set za početnike
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)

NAJBRŽA VOŽNJA KOLA (+ robot je došao do cilja):

  1. kolo: Ivano Tabak – nagrada: micro:bit
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  2. kolo: Paula Perić– nagrada: micro:bit
    (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  3. kolo: Deni Bertetić– nagrada: micro:bit 
    (OŠ Vladimira Nazora Pazin, mentor Darko Suman)
  4. kolo: Lovre Radić– nagrada: micro:bit
    (Udruga Inovatic, mentor Slavica Jurčević)
  5. kolo: Finn Roko Fradelić Egan– nagrada: micro:bit
    (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)

ROBOT JE BAR JEDNOM DOŠAO DO CILJA U SVIM KOLIMA

  • Roko Novinščak – nagrada: CRODUINO BASIC2
    (I. OŠ Čakovec, mentor Ivana Ružić)
  • Ivano Tabak – nagrada: CRODUINO BASIC2
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Marino Žaja – nagrada: CRODUINO BASIC2
    (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Paula Perić– nagrada: CRODUINO BASIC2
  • (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš

POSEBNE POHVALE ZA PROGRAMSKI KOD (u bar jednom kolu) – nagrada: poklon iznenađenja HROBOS)

  • Ivano Tabak (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Josip Šupe (Informatički klub “VEL_IK”, mentor Jurica Levak)
  • Nikola Jurišić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Jure Sapunar (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Antonio Burić (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Marino Žaja (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Toma Trnjar (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Petar Pepur (Udruga Inovatic, mentor Slavica Jurčević)
  • Paula Perić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Antonio Šaban (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Lukas Jakšić (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Roko Novinščak (I. OŠ Čakovec, mentor Ivana Ružić)
  • Mario Karin (Osnovna škola “Lokve-Gripe” Split, mentor Anita Prlić Ćebo)
  • Ivo Tomić (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Dominik Dukić (I. OŠ Čakovec, mentor Ivana Ružić)
  • Luka Baćani (Osnovna škola August Šenoa, Osijek, mentor Ivana Vezjak)
  • Petar Podrug (Udruga Inovatic, mentor Bruno Bešlić)
  • Roko Kljaković Gašpić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Finn Roko Fradelić Egan (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Luka Pavela (Udruga Inovatic, mentor Slavica Jurčević)
  • Anastazija Petričić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Jan Štefanac (OŠ Augusta Šenoe, Zagreb, mentor Sanja Kovačević)
  • Mauro Vidović Vranac (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Lovre Radić (Udruga Inovatic, mentor Slavica Jurčević)
  • Vice Radovan (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Marin Dokmanović (Samostalni natjecatelj, mentor Marko Janjiš)
  • Bartul Trnjar (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Deni Bertetić (OŠ Vladimira Nazora Pazin, mentor Darko Suman)
  • Zvonko Mandalinić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Filip Toman (Osnovna škola Eugena Kumičića, mentor Mario Mišković)
  • Marko Čikotić (Udruga Inovatic, mentor Jozo Pivac)
  • Ana Čivrak (Osnovna škola Eugena Kumičića, mentor Mario Mišković)
  • Luka Lipovac (Osnovna škola “Lokve-Gripe” Split, mentor Anita Prlić Ćebo)
  • Adrian Bojić (Udruga Inovatic, mentor Marko Janjiš)
  • Antonio Primorac (Udruga Inovatic, mentor Slavica Jurčević)
  • Emil Missoni (OŠ Ivana Cankara, Zagreb, mentor Maja Mačinko)
  • Sara Mandić (OŠ Matije Gupca, Zagreb, mentor Marko Šolić)
  • Bože Vidović (Udruga Inovatic, mentor Bruno Bešlić)
  • Luce Begonja (Udruga ROBOTIC, mentor Anto Marjanović)

NAJAKTIVNIJI MENTOR (rješavao zadatke u simulatoru)

  • Jurica Levak nagrada: Premium licenca MIRANDA software
    (Informatički klub “VEL_IK)

Priznanja za sudjelovanje natjecateljima i mentorima te nagrade i pokloni iznenađenja biti će poslani poštom početkom srpnja.


ČESTITAMO!

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *