RoboCup Junior Zagreb 2019. održan je po deveti put u OŠ Mate Lovraka. Sudjelovalo je ukupno 150 učenika u 10 kategorija u pratnji mentora i roditelja.

Medalje i pehare su podijelili prof. Gerald Steinbauer (Graz University of Technology, Austria – RoboCup Board of Trustees) i doc.dr.sc. Ana Sović Kržić (FER Zagreb – HROBOS)

Postignuti su sljedeći rezultati:

Kategorija Rescue Line Beginner

  1. Ekipa „Šljive“ – Maksim Tušek i Jakov Crnički – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „NLO Rescue“ – Sven Ridzak i Jan Ridzak – Mentor: Tomislav Ridzak
  1. Ekipa „Ivan ** 2“ – Ivan Dijanić i Ivan Ćubić – Mentor: Jelka Hrnjić

Rescue Line Beginner

Kategoriju Rescue Line

  1. Ekipa „Plastic Fantastic“ – Borut Patčev i Marko Pongrac – Mentor: Filip Patčev
  1. Ekipa „Roko“ – Roko Bekavac i Jane Stančić – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „100 % CRO team“ – Dora Dijanić i Adi Jusupović

Rescue Line

Kategorija Rescue Maze Beginner

  1. Ekipa „Mamine maze“ – Ivan Matošević, Jakov Džijan i Goran Vukmanović – Mentor: Sonja Pavlić
  1. Ekipa „KCM-Koprivnica“ – Marko Kovač i Luka Cuković – Mentor: Boris Tonc
  1. Ekipa „Lovrak 1“ – David Pongrac i Gregor Klarić – Mentorica: Davorka Davosir Pongrac

Rescue Maze Beginner

Kategorija Rescue Maze

  1. Ekipa „Gebruder Weiss CRO team“ – Marko Pongrac i Juraj Kolarić – Mentor: Jelka Hrnjić
  1. Ekipa „ADI Croatia“ – Antonio Dijanić, Dora Dijanić i Ivan Dijanić – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „ RoboFreak“ – Mihaael Talan i Martin Peček – Mentor: Ivica Kolarić

Rescue Maze

Kategorija Rescue Simulation

  1. Ekipa „ Vatereni picek“ – Luka Cundeković, Helena Jerbić i Nika Cundeković – Mentor: Vladimir Cundeković
  1. Ekipa „Dubrava“ – Jerko Ćubić i Hamza Mahinić – Mentor: Jelka Hrnjić
  1. Ekipa „ CS Sisak“ – Lovro Hodžić i Borna Jug – Mentor: Nevio Marjanović

Rescue Simulation

Kategorija ON Stage

  1. Ekipa „Marshmallow“ – Ian Anić, Arsen Kojdić, Karla Klapež i Eva Jakšić – Mentor: Ana Bodlović
  1. Ekipa „Foranke“ – Sara Emuši Benjak i Antea Mihovilčević – Mentor: Katija Barbić
  1. Ekipa „Robo Scorpions“ – Ema Tomić, Marija Lena Pavišić, Frančeska Kusanović i Zara Jakšić – Mentor: Lucija Špacal

On Stage

Kategorija ON Stage Advanced

  1. Ekipa „Pokemoni“ – Ema Tatić, Sara Tatić, Gabrijela Jozić i Sara Terman – Mentor: Dorian Tepić
  1. Ekipa „Ghosts“ – Mateo Šebelj, Arbenita Muhadri i Dino Kurbegović – Mentor: Dorian Tepić
  1. Ekipa „Future unknown“ – Stela Jalžečić, Sara Popec, Karla Popović i Nika Rajačić – Mentor: Marko Lohert

On Stage Advanced

Kategorija Soccer Beginner

  1. Ekipa „Kratka Kola S“ – Franko Prikratki i Luka Kolarić – Mentor: Ivan Kolarić
  1. Ekipa „Barba Mir 2“ – Barbara Prutki i Mirta Obelić – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „High-Voltage“ – Branimir Bobinac i Vito Kušnini – Mentor: Ivica Kolarić

Soccer Beginner

Kategorija Soccer Light Weight

  1. Ekipa „The Simple XXZ“ -Goran Vukmanović, Jakov Džijan i Ivan Matošević – Mentor: Sonja Pavlić
  1. Ekipa „AJJ JOJ“ – Juraj Kolarić, Antonio Dijanić i Jerko Ćubić – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „ CRO Varaždinci“ – Noel Perić, Vid Vlahek i Borna Svržnjak – Mentor: Ivan Kolarić

Soccer LightWeight

Kategorija Soccer Open

  1. Ekipa „FESB Open“ – Darijan Gudelj, Duje Budiša i Alan Sladojević – Mentor: Vladan Papić
  1. Ekipa „AAA baterije“ – Andrija Adamović, Anes Habibija i Adi Jusupović – Mentor: Ivica Kolarić
  1. Ekipa „Patlidžani“ – Fran Plevko i Borut Patčev – Mentor: Ivica Kolarić

Soccer Open 1

Soccer Open 23

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *