Na otvorenom natjecanju RoboBum koje se održalo u Mariboru 15. svibnja 2018. naši robotičari postigli su zapažen uspjeh. 

Maribor 2018

Na natjecanju u Sloveniji nastupilo je ukupno 12 hrvatskih ekipa, a vratile su se nazad s ukupno 9 medalja – 6 zlatnih, 2, srebrne i jedna brončana.

✿ u kategoriji Rescue Line Primary

1. mjesto ■ Ekipa „ŠKOLSKA KNJIGA“ – Borut PATČEV i Juraj KOLARIĆ

✿ u kategoriji  Soccer Open

1. mjesto ■ Ekipa „HRVATSKI TELEKOM“ – Andrija ADAMOVIĆ i Roko BEKAVAC

✿ u kategoriji  CoSpace Secondary

1. mjesto ■ Ekipa „GEBRUDER WEISS“ – Marko PONGRAC i Martin PEČEK

✿ u kategoriji  Co Space Primary

1. mjesto ■ Ekipa „ZTK SMŽ“ – Dora LENDVAJ, Dorijan LENDVAJ, Lovro HODŽIĆ, Luka KOSAK i Vito BARIŠIĆ

✿ u kategoriji  On Stage Secondary

1. mjesto ■ Ekipa „CRO BLUE ADRIATIC“ – Frane RADIĆ, Ante KRALJEVIĆ, Mia PIVČEVIĆ, Nicol LOVRIĆ i Lucija IVIČIĆ

✿ u kategoriji  On Stage Primary

1. mjesto ■ Ekipa „CRO DETECTIVE SQUARD“ – Goran VUKMANOVIĆ i Ivan MATOŠEVIĆ   

 

✿ u kategoriji  On Stage Secondary

2. mjesto ■ Ekipa „BODULI“ – Marija KARNINČIĆ, Mihaela JERČIĆ, Nikol MARTINIĆ i Roko GOIĆ

✿ u kategoriji  Co Space Primary

2. mjesto ■ Ekipa „VATRENI OTOK“ – Fran LEŠKOVIĆ, Alen BOŽIĆEVIĆ, Luka CUNDEKOVIĆ i Nika CUNDEKOVIĆ

 

✿ u kategoriji Rescue Line Secondary

3. mjesto ■ Ekipa „LOVRAK“ – Jeko ĆUBIĆ i Ivan DIJANIĆ  

 

Ostale su se ekipe osvojile >

4.mjesto u kategoriji CoSpace Secondary

Ekipa „CROATIA SPACE TEAM“ – Adi Jusupović i Martin Volarević

5.mjesto u kategoriji Co Space Secondary

Ekipa „MOSLAVINA“ – Filip Beleta, Patrik Vulinec, Fran Palaić, Dino Šapić

5.mjesto u kategoriji Rescue Line Secondary

Ekipa „AD INFO“ – Antonio Dijanić i Vanja Radovanović

15. mjesto u kategoriji Rescue Line Secondary

Ekipa „Robo Otočac“ – Mihovil Bićanić i Ivica Banić

 

Čestitamo!

 

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *