Na ovogodišnjem RoboCup natjecanju u kojem sudjeluju robotčari iz cijelog svijeta naša reprezentacija je ostvarila povijesni uspjeh osvajanjem medalja u čak deset kategorija!

 

Hrvatska robotička reprezentacija

 

Kategorija: Juinor Rescue Line Primary

Ekipa: Cveteki Croatian team

Članovi ekipe: Sven Vojnović, Noa Šoić, Grgur Premec

Mentor: Ivica Kolarić

Rezultati:

-4. mjesto u ukupnom plasmanu

-2. mjesto u Super Team (zajedno s njemačkom ekipom Die rosa Ponnys)

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Primary.html

 

Kategorija Junior Rescue Line Secondary

Ekipa: Cro Little home

Članovi ekipe: Beti Tedeško, Branimir Ćaran, Andro Katanec

Mentor: Jelka Hrnjić

Rezultati:

-3. mjesto u ukupnom plasmanu

-1. mjesto u Super Team (zajedno s mađarskom ekipom NiceDroid)

-3. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Secondary.html

 

Kategorija Junior Rescue Maze

Ekipa: Croatian Robotic Association

Članovi ekipe: Janko Pribičević, Matej Novosad

Mentor: Đula Nađ

Rezultati:

-2. mjesto u ukupnom poretku

-2. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Maze.html

 

Kategorija Junior Soccer LightWeight League Primary

Ekipa: Cro Adriatic

Članovi ekipe: Darijan Gudelj, Antonio Nikolić, Ivan Pavao Lozančić

Mentor: Zoran Vukić

Rezultati:

-9. mjesto u ukupnom plasmanu

-3. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Anselmians, Crest i FRF Goalforce)

-2. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/soccer/

 

Kategorija Junior Soccer LightWeight League Secondary

Ekipa: Cro School book

Članovi ekipe: Roko Parać, Matko Pribičević, Petar Slaviček

Mentor: Zoran Pribičević

Rezultati:

-13. mjesto u ukupnom plasmanu

-4. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Aliens, Copper i Format)

-3. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/soccer/Soccer-LWL-Secondary.html

 

Kategorija Junior Rescue CoSpace Primary

Ekipa: Croatia Space team

Članovi ekipe: Dorijan Lendvaj, Marko Pongrac, Roko Bekavac

Mentor: Diana-Svjetlana Lendvaj

Rezultati:

-2. mjesto u ukupnom plasmanu

-1. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Ducati komponenti SŠ Ludbreg i NETICA RS-TRONIC)

-2. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-CoSpace-Primary.html

 

Kategorija Junior Rescue CoSpace Secondary

Ekipa: Ducati komponenti SŠ Ludbreg Team

Članovi ekipe: Antonio Vlahović, Dean Copan, Vilim Stančin, Ivan Jovanović

Mentor: Željko Posavec

Rezultati:

-1. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Croatia Space team i NETICA RS-TRONIC)

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-CoSpace-Secondary.html

 

Kategorija Junior OnStage Secondary

Ekipa: CroBlueAdriatic

Članovi ekipe: Ante Kraljević, Kate Pavišić, Frane Radić, Ana Mikulić

Mentor: Lucija Špacal

Rezultati:

-21. mjesto u ukupnom plasmanu

-3. mjesto Super team (zajedno s ekipama iBots, Riley Guys i Autonom Borchert Car)

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/onstage/

 

U RoboCup Junior kategorijama – Hrvatska je među najboljima u svijetu računajući ukupni broj osvojenih medalja.

Čestitamo našim robotičarima i njihovim mentorima na ovom iznimnom postignuću!

 

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *