HRVATSKI ROBOTIČKI SAVEZ

English

Objavljujemo rezultate RoboCup Junior Ludbreg Open i ukupne rezultate za sezonu 2015/16

 

Rescue line Primary

red.br. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 3. član ekipe 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno
1 HECTO Sven Vojnović     116 204 217 537
2 Lovrak Jurica Jerinić     247 149 138 534
3 ELECTRO Noa Šoić     210 121 200 531
4 Žice i žaruljice Grgur Premec     179 201 124 504
5 Robo Otočac Goran Kranjčević Patrik Ilić   208 161 86 455
6 Jerko i Andrija Jerko Ćubić Andrija Adamović   108 150 58 316
7 Budinščina Patrik     35 166 61 262
8 Odyssey Lovro Mlikotić     174 49 34 257
9 Mladi robotičari Darijan Gudelj Antonio Nikolić Viktor Lazić 93 50 92 235
10 Štrigova Leon     15 20 146 181
11 RIK Popovača Mario Novačić Filip Beleta   33 97 40 170
12 Robot in the snow Marko Pongrac Mia Pivčević   40 57 55 152
13 ZAGY Patrik Kukić Vladimir Šindler   23 87 31 141
14 Borgovi Dominik Jager Fran Pavličić Marko Mikšić 39 40 60 139
15 Klub SAM Ivor Tušek Laura Jelinčić   62 30 46 138
16 Robo Karlovac Emil Gajšak Luka Polović   10 48 74 132
17 ROPEE1 Vid Martin Lulić Marko Ćaćić   78 36 15 129
18 ROPEE Dino Plečko Jakov Mitar   38 26 38 102
19 Kefeljaši Fabijan Šporčić Dino Grbić   18 28 24 70
20 Martin Martin Pecek     21 10 31 62
21 Sjever - jug Patrik Kralj Patrik Modrć   0 43 15 58
22 RIK K1 Ivan Cepanec Luka Časar   9 0 35 44
23 Logičari Luka Cindrić Marko Jurčević Adrian Mravunac 0 15 24 39
24 KMT OŠ kneza Trpimira Ivan Pavao Lozančić Duje Perišin Paško Zekić 20 10 0 30

 Superfinale Rescue Line Primary - Ludbreg   

red.br. Ekipa 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno bodovi  
1. HECTO 121 229 216 566 6  
2. ELECTRO 182 87 229 498 4  
3. Lovrak 180 176 122 478 2  

 Superfinale Rescue Line Primary  Zagreb    

red.br. Ekipa 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno bodovi  
1. Robot in the snow 270 40 770 1080 3  
2. Žice i žaruljice 190 770 110 1070 2  
3. Hecto 70 100 110 280 1  

  UKUPNI POREDAK:   

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno    
1. HECTO 1 6 7    
2. ELECTRO   4 4    
3. Robot in the snow 3   3    
4 Lovrak   2 2    
5 Žice i žaruljice 2   2    

 

Rescue line Secondary

red.br. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 3. član ekipe 4. član ekipe 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno
1 ANBET Andro Katanec Beti Tedeško     357 359 253 969
2 FIBRA Branimir Ćaran Filipa Ćaran     192 195 193 580
3 Crobotix Albert Gajšak Filip Jakšić     135 121 255 511
4 Gacka Robotics Hrvoje Brajković Fabijan Orešković Denis Grahovac   170 155 50 375
5 Tardis Petar Slaviček Toma Čatipović     70 107 171 348
6 RoboMeštri Matko Grdić Andro Horvat Lovro Jančić Dominik Mačečević 103 85 157 345
7 Šrek Bruno Mastelić-Ivić Dorian Janžetić     65 96 40 201
8 Autobots Hrvoje Lucianović Martin Kuzman     51 40 108 199
9 Robo Cops Nikola Petrović Nikola Radelić Antonio Valentić   40 20 85 145
10 Decepticons Antun Kalačić Pero Drobac     28 16 50 94
11 dadaWUT Vid Ostroško Tristjan Duh Anej Gabrovec Herega   0 33 45 78

 Superfinale Rescue Line Primary - Ludbreg 

red.br. Ekipa 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno bodovi 
1. ANBET 309 305 275 889
2. FIBRA 143 182 204 529
3. Crobotix 161 219 105 485

 Superfinale Rescue Line Primary  Zagreb 

red.br. Ekipa 1. krug 2. krug 3. krug Ukupno bodovi 
1. FIBRA 310 210 290 810
2. ANBET 400 90 290 780
3. Crobotix 90 210 270 570

  UKUPNI POREDAK:  

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno     
1. ANBET 2 6 8     
2. FIBRA 3 4 7     
3. Crobotix 1 2 3     

Rescue Maze

red.br. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 1. krug 2. krug Ukupno bodovi
1. Robofreak Matej Novosad Janko Pribičević 180 215 395 3
2. PETA Fran Zekan   0 45 45 2
3. TREĆA Andro Katanec   20 -25 -5 1

 

Dance Primary

red.br. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 3. član ekipe 1. krug 2. krug Ukupno
1. RoboNik Josip Maraković Matija Mužek  Sven Žerjav 211 224 435
2. RIK Dance Lucija Uroić Fran Mlinac   192 207 399
3. Robokokoti Jelena Mijalić Juraj Fran Jendek Antun Ostojić 176 196 372
4. Forska zvir Barbara Bratanić Nives Ivanković   198 169 367
5. Circus Freaks Mia Bradić Nina Čatipović   79 233 312
6. Roboeka Maria Vranković Jelena Ostojić Tonko Bunčuga 71 205 276
7. Brancin Dinko Matulić Nedjeljko Stančić   62 150 212

Rezultati iz Zagreba 

    bodovi 
1. RIK Dance
2. RoboNik
3. Robokokoti

Rezultati iz Ludbrega 

    bodovi 
1. RoboNik
2. RIK Dance
3. Robokokoti

  UKUPNI POREDAK:

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno   
1. RoboNik 2 6 8   
2. RIK Dance 3 4 7   
3. Robokokoti 1 2 3   

 

Dance Secondary

r.b. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 3. član ekipe 4. član ekipe 1. krug 2. krug Ukupno
1. GO team Josip Ilijević Ana Marija Bradić  Kristijan Kuzmić   210 202 412
2. Plavi Jadran Ante Kraljević Dora Marinković Ana Mikulić Frane Radić 164 181 345
3. Boduli Kate Pavišić Ana Pina Marinković Piera Marinković Ivo Trutanić 84 158 242
4. Bolska bajka Luna Maria Jerčić Franko Karmelić Luka Ivelić Marija Karninčić 85 136 221

Rezultati iz Zagreba 

r.b. Ekipa bodovi 
1. Boduli
2. Plavi Jadran

Rezultati iz Ludbrega 

r. br. Ekipa bodovi 
1. GO team
2. Plavi Jadran
3. Boduli

  UKUPNI POREDAK:

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno    
1 Plavi Jadran 2 4 6    
2 Boduli 3 2 5    
3 GO team   6 6

 

SOCCER

red. br. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 1. utakmica 2. utakmica 3. utakmica bodovi
1. CVETEKI Noa Šoić Sven Vojnović        
2. RIKK Leon Stjepan Uroić Dorjan Lendvaj        
 
1. Jahači rumene kadulje Roko Parać Matko Pribičević        

 Rezultati iz Zagreba    

    bodovi   
  CVETEKI 3   
  Jahači rumene kadulje 3

 

CoSpace Primary

r.b. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 1. utakmica 2. utakmica 3. utakmica Ukupno   Bodovi
1 CoRIK Dorijan Lendvaj   3 3 0 6   2715
2 NET ROKO BEKAVAC FRAN LEŠKOVIĆ 0 3 3 6   2124
3 Imagine Marko Pongrac   3 0 0 3   2565
4 RoboLjud Bruno Pernar Fran Palaić 0 0 3 3   2485

Rezultati iz Zagreba 

r. br. Ekipa bodovi 
1. CoRIK
2.     
3.     

Rezultati iz Ludbrega 

r. br. Ekipa bodovi 
1. CoRIK
2. NET
3. Imagine
   
   

  UKUPNI POREDAK:

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno     
1. CoRIK 3 6 9     
2. NET   4 4     
3. Imagine   2 2     

 

CoSpace Secondary

r.b. Ekipa 1. član ekipe 2. član ekipe 1. utakmica 2. utakmica 3. utakmica Ukupno Bodovi
1 RoboLudbreg Ivan Jovanović Vilim Staničin 3 3 0 6 1560
2 SŠ Ludbreg Antonio Vlahović Dean Copan 3 3 0 6 1410
3 Panj Vilim Lendvaj Leon Stjepan Uroić 0 0 3 3 1740
4 Ludbreg  team Tomica Namesnik Nikola Vincek-Ilišević 0 0 3 3 1035

Rezultati iz Zagreba 

r. br. Ekipa bodovi 
1. SŠ Ludbreg
2. Panj
3.     

Rezultati iz Ludbrega 

r. br. Ekipa bodovi 
1. RoboLudbreg
2. SŠ Ludbreg
3. Panj

 UKUPNI POREDAK:

red.br. Ekipa Zagreb Ludbeg Ukupno    
1. SŠ Ludbreg 3 4 7    
2. Panj 2 2 4    
3. RoboLudbreg   6 6    

 

 

Facebook page

HROBOS

Hrvatski robotički savez (HROBOS)
Dalmatinska 12, 10000 Zagreb, Croatia
IBAN: HR6723600001102334324
OIB: 35414990068
Tel: 01 4847 556
Fax: 01 4847 556
Mob: 098 95 73 225
Email:hroboszg@gmail.com

Predsjednik:
dr.sc. Ana Sović Kržić

Tajnik:
Željko Krnjajić
Web:
Željko Krnjajić

HZTK-logo

Stranice HRS koriste kolaćiće za upravljanje autentifikacijom,navigacijom, i ostalim funkcijama. Korištenjem ovih stranica, prihvaćate kolačiće koje stranica pohranjuje na vaše računalo.

Vidi policu privatnosti stranice

Dokumenti EU direktive o e-Privatnosti

Odbili ste kolačiće. Odluku možete promijeniti.

Dopustili ste da kolačići budu pohranjeni na vaše računalo. Ovu odluku možete promijeniti.